Veřejně nepřístupný seznam krysích vjecí.Přidání do novinek nebo článků:   

   

Stručný návod: Pokud NEMÁTE zapnutý Režim pro experty, nepoužívejte prosím žádné HTML značky, a projistotu ani znaky > a <. Chcete-li vložit konec odstavce, zmáčkněte normálně Enter. Chcete-li napsat odkaz, nebo emailovou adresu, stačí ji zapsat ve tvaru http://www.xyz.cz , nebo jmeno@neco.net (ohraničené mezerami) a odkaz se vytvoří automaticky.

Pokud MÁTE zapnutý Režim pro experty, můžete používat HTML značky, ale musíte všechno vypsat ručně (automatické odkazy ani odstavce nefungují). Ta malá modrá tlačítka slouží ke vkládání nejčastěji použitých HTML značek (mají i klávesové zkratky přes Alt). Tento režim použijte ale pouze pokud opravdu víte co činíte, případná chyba (např. neukončená párová značka) může dost ošklivě rozhodit celou stránku, tak bacha.

Nezapomeňte si to po sobě důkladně přečíst a vyplnit podpis (a u článku taky nadpis). Poté co zmáčknete Přidej se nejdříve zobrazí náhled, který můžete ještě zkontrolovat/opravit a až potom se vygeneruje novinka/článek.Pozor, délka novinky je omezená na 888 znaků, proto delší věci pište jako článek.ZPĚT